O salonie Pani Marusia

Dzień dobry!

Wspólnie założyłyśmy i prowadzimy salon urody „Pani Marusia”. Jesteśmy Ukrainkami, które postanowiły zaoferować w Polsce najwyższą jakość usług kosmetycznych. Zdecydowałyśmy się wykorzystać nasze bogate doświadczenie zdobyte w Rosji oraz na Ukrainie i otworzyć własny salon kosmetyczny we Wrocławiu - najpiękniejszym z polskich miast. To miejsce urzekło nas już w trakcie pierwszej wizyty i zdecydowałyśmy się tu żyć i pracować.

Znalazłyśmy świetne miejsce przy ul. Reja, w samym centrum Wrocławia. Odpowiednio je wyposażyłyśmy i przygotowałyśmy do prowadzenia działalności. 25 września 2016 roku nastąpiło otwarcie salonu „Pani Marusia”.

Co wyróżnia naszą ofertę? Przede wszystkim bardzo szeroki wachlarz usług. Kobiety chcą być piękne i dbać o urodę, ale nie zawsze mają na to czas. U nas w jednym miejscu mogą wykonać wszelkie niezbędne zabiegi. Po drugie, korzystamy ze wszystkich nowoczesnych zdobyczy przemysłu kosmetycznego. Współpracujemy z wiodącymi markami, jak np. COIFFANCE, NEXXT, Kodi, Naomi, Refectocil, Neicha i wiele, wiele innych. Po trzecie, stawiamy na profesjonalizm. Uczyłyśmy się od mistrzów sztuki kosmetycznej w Rosji i na Ukrainie. Stale rozwijamy swoje umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Jesteśmy przekonane, że we Wrocławiu nie ma drugiego takiego salonu, czerpiącego takie wiele innowacji od najlepszych zdobyczy sztuki kosmetycznej na świecie.

Przyjdź i przekonaj się, co potrafimy. Oprócz doskonałej jakości usług zapewniamy też ciepłą atmosferę, w której każdy zapomni o troskach dnia codziennego i swobodnie się zrelaksuje.

 

Zapraszamy

Maryna i Natasha

 

masaż Wrocław Śródmieście

Maryna Bura

Dyrektor

Nazywam się Maryna Bura. Jestem właścicielką i dyrektorką salonu urody i szkoły Pani Marusia we Wrocławiu. Moja kariera rozpoczęła się w styczniu 2010 roku.
Po tym, jak zapoznałam się z zabiegiem przedłużania rzęs, zrozumiałam, że chcę poświęcić swoje życie tego typu procedurom. Zaczęłam udoskonalać swoje umiejętności. Jestem wykładowcą w dziedzinach takich jak:

  • Podstawy przedłużania rzęs;
  • Kurs podwyższenia klasyfikacji z objętościowego przedłużania rzęs;
  • Kurs zabiegu SPA dla rzęs- Botox Cristal Lashes (obecnie ekskluzywnej procedury w Polsce).

Aby podnieść swoje kwalifikacje przeszłam wiele szkoleń 
prowadzonych przez najlepszych fachowców na Ukrainie i w Rosji

manicure Wrocław Śródmieście

Nataliia Samoilenko

Wicedyrektor

Specjalistka manicure i pedicure. Specjalistka i wykładowca z zakresu zabiegu SPA dla rzęs- Botox Cristal Lashes z międzynarodowym certyfikatem.

Julia

Kosmetyczka z przedłużania rzęs

Zajmuje się przedłużaniem rzęs z 2007 roku. Jest mistrzem od przedłużania klasycznego (1:1) oraz objętościowego (2:1, 3:1, 4-6:1)
I z przyjemnością zrobi dla Pani #piękne_rzęsy

manicure Wrocław Śródmieście

Yana

Manikiurzystka

Zajmuje się manicure, pedicure oraz przedłużaniem paznokci od 2013 roku. Wykonuje nie tylko standardowy manicure, ale i profesjonalnie ozdabia
Zrobi dla Pani #superpaznokcie